Kim jesteśmy

Jesteśmy polską spółką prawną skoncentrowaną na obsłudze prawnej klientów z rynku nieruchomości. Adres naszej strony internetowej to: www.salenter.pl.

Informacje ogólne

 1. Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych – Wróbel i Partnerzy sp.p. znajdująca się pod adresem ul. Nowogrodzka 18A/17, 00-511 Warszawa, Polska (KRS: 0000733021, NIP: 7010825444, REGON: 380401256).
 2. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z polityką prywatności, skontaktuj się z nami mailowo: office@salenter.pl
 3. Strona www.salenter.pl pozyskuje informacje o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób:
  1. Poprzez dobrowolne przesyłanie danych za pośrednictwem formularza newslettera dostarczanego przez MailerLite.
  2. Poprzez przesyłanie mi wiadomości mailowej za pośrednictwem formularza kontaktowego.
  3. Poprzez zapisywanie plików Cookie (tzw. ciasteczek).
  4. Gromadzenie logów serwera www przez dostawcę usług hostingowych ibc.pl.
 4. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na terytorium Unii Europejskiej.
 5. Zapewniam podjęcie wszelkich środków bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych wymaganych przez przepisy o Ochronie Danych Osobowych.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Dane zbierane są w celach kontaktowych, statystycznych oraz dla zapewnienia funkcjonalności serwisu.

Formularz kontaktowy

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne, ale konieczne do wysłania wiadomości lub nawiązania współpracy. Podane dane zostaną wykorzystane jedynie do wysłania wiadomości zwrotnej. Korespondencja może być archiwizowana.

Mailerlite – Newsletter

Za pośrednictwem strony możesz zapisać się do newslettera zawierającego informacje o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z moją aktywnością w Internecie. W celu przesyłania newslettera, przetwarzane są Twoje dane osobowe w zakresie imienia i adresu e-mail. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w przypadku newslettera jest Twoja zgoda wyrażona poprzez zaznaczenie stosownej treści checkboxa przy zapisywaniu się do newslettera. Taką zgodę możesz w każdej chwili wycofać, rezygnując z otrzymywania newslettera. Dane przetwarzane są przez czas funkcjonowania newslettera, chyba, że zrezygnujesz z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy.

Logi Serwera

Korzystanie ze strony wiąże się z przesyłaniem zapytań do serwera, na którym przechowywana jest strona. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach serwera. Logi obejmują m.in. Twój adres IP, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym z jakiego korzystasz. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi ze serwisu i nie są wykorzystywane w celu Twojej identyfikacji. Logi serwera stanowią wyłącznie materiał pomocniczy służący do administrowania stroną a ich zawartość nie jest ujawniana nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem.

Z kim dzielimy się danymi

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez www.salenter.pl jest dobrowolne, jednakże brak tej zgody uniemożliwia korzystanie z wielu funkcji serwisu, gdyż są one do tego niezbędne. Dane osobowe mogą być powierzane osobom trzecim wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji usługi hostingowej, dostarczania usługi komentarzy, newslettera, zbierania statystyk i przesyłania maili w celu kontaktu ze mną. Nie będą one udostępniane, ani sprzedawane osobom trzecim w celu przesyłania materiałów marketingowych osób trzecich.

Jakie masz prawa do swoich danych

Pamiętaj, że przysługują Ci następujące uprawnienia:

 • Prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
 • Prawo do przenoszenia danych,
 • Prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli uprzednio wyraziłeś taką zgodę,
 • Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem przeze mnie danych osobowych.

Powyższe uprawnienia opisano w art. 16 – 21 RODO, możesz je egzekwować pisząc do mnie maila na adres: office@salenter.pl Nie dotyczy to żadnych danych, które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.