Partnerzy

   

Doświadczenie

    

Specjalizacje

    

Wieloletnie doświadczenie, Polscy i zagraniczni klienci!

Jesteśmy polską spółką prawną skoncentrowaną na obsłudze prawnej klientów z rynku nieruchomości. Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów, a więc nie tylko inwestorów, a także wykonawców robót budowlanych, podmiotów świadczących różnego rodzaju usługi dla sektora nieruchomości oraz podmiotów finansujących przedsięwzięcia inwestycyjne, w tym banków.

W zakresie świadczonej obsługi pomagamy naszym klientom we wszelkich sprawach związanych z prawem korporacyjnym spółek prywatnych jak i prawa publicznego.
W swojej ofercie mamy również obsługę projektów private equity, reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych, obsługę w zakresie umów prawa handlowego i prawa pracy.

Zmieniamy się z myślą o naszych klientach, przez co jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną z każdej dziedziny prawa, między innymi dzięki współpracy z innymi prawnikami specjalizującymi się w takich

dziedzinach, w których sprawa klienta wymaga odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

Pomagamy naszym klientom odnosić sukcesy w ich biznesie w Polsce i zagranicą. Pośredniczymy między innymi w wyborze prawników i innych doradców w projektach lokowanych przez naszych klientów w innych jurysdykcjach.

Korzystamy z gotowych rozwiązań i procedur, a gdy sytuacja tego wymaga proponujemy zindywidualizowane rozwiązania możliwie najlepsze dla osiągnięcia zamierzonego przez klienta celu.

Jesteśmy zaangażowani w rozwiązywanie problemów naszych klientów. Rozumiemy jak ważnym jest, aby klient czuł spokój powierzając nam swoje sprawy. Nie zajmujemy się jedynie doradztwem samym w sobie, ale skupiamy się na możliwie najlepszym dla interesów klienta załatwieniu sprawy.

DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE USŁUG DORADZTWA PRAWNEGO PROWADZONA JEST NIEPRZERWANIE OD 2008 ROKU

NASZA SPECJALIZACJA

Postępowania Sądowe
Arbitraż
Mediacje

Wiedza, doświadczenie oraz właściwa strategia znacząco podnoszą szanse wygranej.

Prawo Korporacyjne

Świadczymy pomoc prawną spółkom prawa prywatnego oraz spółkom publicznym.

Nieruchomości
Finansowanie

Prawie 10 lat doświadczenia w doradztwie na rzecz komercyjnych podmiotów działających na rynku nieruchomości.

Private Equity

Pomoc w realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych w Polsce oraz zagranicą.

Prawo Handlowe
Prawo Pracy

Długoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze klientów korporacyjnych w obszarach prawa handlowego oraz prawa pracy.

NEWSLETTER

Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera.

This is Photoshop’s version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit. Nam nec tellus a odio tincidunt auctor a ornare odio. Sed non mauris vitae erat consequat auctor eu in elit.