Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Adamowicz

Jesteśmy polską kancelarią prawną skoncentrowaną na obsłudze prawnej klientów z rynku nieruchomości. Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów, a więc nie tylko inwestorów, a także wykonawców robót budowlanych, podmiotów świadczących różnego rodzaju usługi dla sektora nieruchomości oraz podmiotów finansujących przedsięwzięcia inwestycyjne, w tym banków.

W zakresie świadczonej obsługi pomagamy naszym klientom we wszelkich sprawach związanych z prawem korporacyjnym spółek prywatnych jak i prawa publicznego.

W swojej ofercie mamy również obsługę projektów private equity, reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych, obsługę w zakresie umów prawa handlowego i prawa pracy.

Zmieniamy się z myślą o naszych klientach, przez co jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną z każdej dziedziny prawa, między innymi dzięki współpracy z innymi prawnikami specjalizującymi się w takich dziedzinach, w których sprawa klienta wymaga odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

Pomagamy naszym klientom odnosić sukcesy w ich biznesie w Polsce i zagranicą. Pośredniczymy między innymi w wyborze prawników i innych doradców w projektach lokowanych przez naszych klientów w innych jurysdykcjach.

Korzystamy z gotowych rozwiązań i procedur, a gdy sytuacja tego wymaga proponujemy zindywidualizowane rozwiązania możliwie najlepsze dla osiągnięcia zamierzonego przez klienta celu.

Jesteśmy zaangażowani w rozwiązywanie problemów naszych klientów. Rozumiemy jak ważnym jest, aby klient czuł spokój powierzając nam swoje sprawy. Nie zajmujemy się jedynie doradztwem samym w sobie, ale skupiamy się na możliwie najlepszym dla interesów klienta załatwieniu sprawy.